0 bodů
213 zobrazení
v kategorii Společnost
Taky Vám tak vadilo ve škole zpívat u klavíru před ostatníma ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Já si nechal raději dát pětku proto že jsem to nedokázal zazpívat před ostatníma.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nevadilo. Nikdy nikoho ani ve snu nenapadlo, že bych já mohl zpívat samostatně ostatním



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 448 zobrazení
12.8.2014 v kategorii Společnost Jáchym
0 bodů
2 odpovědí 586 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 317 zobrazení
27.8.2015 v kategorii Ostatní stydlín
0 bodů
6 odpovědí 483 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 415 zobrazení
0 bodů
1 reakce 680 zobrazení
0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
0 bodů
1 reakce 376 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 419 zobrazení
...