0 bodů
634 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Je to podle příjmu ? Nebo je jedno jestli člověk bere 20 000 nebo 50 000 platí alimenty ve stejné výši ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Je to podle finančních možností každého jednotlivce. Výši výživného určuje soud.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 640 zobrazení
0 bodů
1 reakce 389 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Zdraví, krása jája
0 bodů
3 odpovědí 275 zobrazení
11.9.2015 v kategorii Hudba film Považan
0 bodů
2 odpovědí 236 zobrazení
27.8.2015 v kategorii Ostatní matějka
0 bodů
5 odpovědí 2.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 475 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 542 zobrazení
0 bodů
1 reakce 320 zobrazení
16.3.2018 v kategorii Kutilství, návody Proud Michal
0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
13.7.2015 v kategorii Počítače, internet Lukáš Fojtík
...