0 bodů
214 zobrazení
v kategorii Ostatní
Proč je tolik napadení záchranářů ? Kdyby jezdil v každé sanitce jeden policista tak by se to nestávalo ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Nejsou na to peníze. Víš kolik denně vyjíždí sanitek ?


0 bodů
navíc jeden policista bandu naštvaných lidí neuklidní


Související témata

0 bodů
1 reakce 420 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 497 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 955 zobrazení
0 bodů
1 reakce 852 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 702 zobrazení
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
1 reakce 503 zobrazení
...