Dnes mi několikrát volali ze skrytého čísla a když jsem to zvedl, tvrdili, že jsou policie. Je to normální postup, nebo bych měl být opatrný, že jde o podvod?
Ak sa vola cez ISDN (pevnú) linku adresátovi sa číslo nezobrazuje. Polícia má verejné a neverejné čísla. V tomto prípade zjavne volajú z kancelárie cez svoju ústredňu, kedy sa číslo volacieho nezobrazuje.
To je hezké, ale já jsem se ptala "proč?".
Hodně firem má skrytá i neskrytá čísla. Nevidím na tom nic špatného. Kdyby ti policie volala z neskrytého čísla, zvedla bys to?
pretože, vnútorná pobočková ISDN linka nezobrazuje telefonné číslo volajúceho z pobočky von do verejnej telefónnej siete.
CZPoradna.cz