0 bodů
142 zobrazení
v kategorii Auto moto
Mám zubní kaz a občas mi zub bolí. Čekám ale na výplatu ještě 14 dní. Může se za tu dobu zub hodně zhoršit? Mám to už asi půl roku ten kaz.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Pokud to vydrželo už půl roku tak 14 dní to asi taky počká.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

14 dnů tě neohrozí.



Související témata

0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 918 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 304 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 264 zobrazení
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 412 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 937 zobrazení
...