0 bodů
917 zobrazení
v kategorii Auto moto
Když na zmrzlé okno vrhnu kbelík teplé vody, může prasknout?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud bude horká, tak může. Raději jen vlažnou vodou opakovaně pomalu polévat. Nebo požít nějaký lihový roztok.



0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

kup si v lidlu bandasku s nemrznoucí směsí do odstřikovačů tu si nalej do náký nádobky s rozstřikovačem a rozmrazuj co hrdlo ráčí :)



Související témata

0 bodů
1 reakce 358 zobrazení
0 bodů
1 reakce 995 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 405 zobrazení
28.3.2016 v kategorii Auto moto Lempik
0 bodů
2 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 663 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 988 zobrazení
0 bodů
1 reakce 633 zobrazení
...