0 bodů
803 zobrazení
v kategorii Ostatní
Co když dám do nafukovacího balonku tak bude lítat ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Hélium by mělo být lehčí než vzduch


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Cokoli lehčího než vzduch. Helium je zřejmě nejvhodnější, šel by však použít i teplý vzduch, vodík nebo i některé jiné plyny. Většinou jsou však problémy při aplikaci, nebo se zvyšuje riziko



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 774 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 651 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 378 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 494 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Ostatní Jelimánek
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 182 zobrazení
0 bodů
1 reakce 190 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 504 zobrazení
...