0 bodů
182 zobrazení
v kategorii Ostatní
Mamka využívá moji nemoci. Nemám s ní dobrý vztah a kdykoliv se pohádáme, svádí to na mé prášky, říká mi, jak mi z nich hrabe a že bdue volat a volá doktorce. Jsem zoufalá.. tohle není máma..

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Poprosit ji můžeš. Zůstává však jen na lékařce, zda ti vyhoví.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
0 bodů
1 reakce 330 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 616 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 612 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 710 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 419 zobrazení
...