0 bodů
316 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Co děláte když najdete v lese václavky? Dáte je do jídla nebo sušíte nebo co je nejlepší s václavkami udělat? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Václavky se zavařují. Jsou úžasné doporučuji tuto metodu.


0 bodů
Můžeš udělat třeba dršťkovou polévku z václavek, guláš z václavek, nebo je nasušit.
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Všechny způsoby jsou použitelné. Zavařuji je do octa, vaříváme guláš a dršťkovou, vyjímečně i sušíme do polévky, nebo po usušení rozdrtím a používám jako koření.



Související témata

0 bodů
7 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
29.3.2018 v kategorii Auto moto Tomáš
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
1.9.2015 v kategorii Ostatní Václav Čemelka
0 bodů
5 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 8 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
...