0 bodů
179 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Když budu vybourávat v bytě bytové jádro a zdít nové musím mít stavební povolení ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 684 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 801 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 829 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 551 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 480 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 315 zobrazení
0 bodů
1 reakce 334 zobrazení
8.1.2016 v kategorii Dům a byt radek
...