0 bodů
451 zobrazení
v kategorii Ostatní
Je mi 17 a rád bych si přivydělal jako barman nebo na podobné noční brigádě. Zajímá mě, jestli existuje nějaký kurz nebo povolení, díky kterému by to pro studenty pod 18 let šlo legálně. Děkuji.

děkuji :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Neexistuje. Mladistvím neni noční práce povolen.

děkuji :)

a ani kdyby měl nezletilý zakladní barmanský kurz nebo nějaký z těchto kurzů?

Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano, existuje vyjímka, kdy je nezbytně nutná práce v noci z důvodů přípravy na budoucí zaměstnání, nesmí ale přesáhnout jednu hodinu za den.





Související témata

0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
...