0 bodů
341 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Mám jít zítra na rentgen a strašně se toho záření bojím. Žádnou nemocí netrpím ale stejně.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Pokud se nehodláš rentgenovat denně tak se bát nemusíš.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 198 zobrazení
25.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Zbyšek45
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
28.1.2016 v kategorii Zdraví, krása Lucka
0 bodů
2 odpovědí 333 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 283 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 690 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 808 zobrazení
0 bodů
1 reakce 374 zobrazení
0 bodů
1 reakce 386 zobrazení
...