0 bodů
197 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Od rána je voda z vodovodu hodně cítit chlórem. Nemůže to být po vypití škodlivé?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Pro kojence ano a to i při kontaktu s pokožkou. Pro dospělého obvykle ne. Stačí ale vodu nechat několik hodin odstát v otevřené nádobě/vaně a chlór vyprchá. Jeho koncentrace ve vodě je nepatrná, byť je voda cítit.


0 bodů
Děkuji za vysvětlení


Související témata

0 bodů
1 reakce 340 zobrazení
21.9.2015 v kategorii Právo a zákony Klára999
0 bodů
6 odpovědí 689 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 808 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 269 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 201 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 293 zobrazení
27.11.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 923 zobrazení
...