0 bodů
189 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Někdo nám posprejoval barák nápisama. Máme to jít nahlásit na policii?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Ano. Doporučuji nahlásit. Policie přijede a kresbu vyfotí. Může to pak sloužit i pro pojišťovnu.


0 bodů
Nahlásil bych to. Pokud je dopadnou tak to bude lepší.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 183 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 697 zobrazení
27.6.2016 v kategorii Zvířata lkl
0 bodů
3 odpovědí 409 zobrazení
0 bodů
1 reakce 532 zobrazení
29.6.2014 v kategorii Ostatní Libor Pranka
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
1 reakce 343 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 303 zobrazení
13.4.2014 v kategorii Ostatní Irena Vlasová
0 bodů
1 reakce 432 zobrazení
16.10.2020 v kategorii Právo a zákony Marcela Hanykýřová
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
...