0 bodů
182 zobrazení
v kategorii Ostatní
Předseda společenství vlastníků chce dát hlasovat aby se najala firma co bude vytírat v paneláku chodbu. Máte s tím někdo zkušenosti?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Tuto službu také máme v paneláku a nemohu si to vynachválit. Každý měsíc zaplatím za náš byt 40 kč (jsme 3 na patro) a nemusím chodbu řešit. Navíc i umyjí okna a otřou zábradlí. Doporučuji




Související témata

0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
30.9.2015 v kategorii Ostatní Víťa
0 bodů
4 odpovědí 694 zobrazení
0 bodů
1 reakce 308 zobrazení
1.1.2016 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
4 odpovědí 294 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Ostatní Remenko
0 bodů
3 odpovědí 237 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní JindraX
0 bodů
6 odpovědí 482 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 940 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
...