0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dneska v práci jsem si při broušení železa flexou nevzal brejle a spadla mi železná špona do oka. Pořád cítím že ji tam mám. Mám zajít na oční? Nebo se vyplaví?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Určitě zajdi k očnímu. Pokud se ti natavila na rohovku tak ji sám nevyndáš.


0 bodů
Okamžitě k doktoru. Oko může dostat zánět nebo něco horšího #(#wait)


Související témata

0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
22.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 228 zobrazení
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 295 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 355 zobrazení
0 bodů
1 reakce 451 zobrazení
...