0 bodů
227 zobrazení
v kategorii Ostatní

Máme zavolat na hasiče? Nebude se platit výjezd?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Nebudete platit výjezd. Zavolejte hasiče, je to jejich práce.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jak kde...
Zavolej 112 (IZS), pokud není k dispozici, pak 158 (PČR), pokud není k dispozici, pak 150 (Hasiči), pokud není k dispozici - pak starostu nejbližší obce...
:o
Každopádně takový výjezd složek IZS neplatíš.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 450 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 569 zobrazení
15.6.2014 v kategorii Auto moto Bolek
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Zdraví, krása radim kolář
0 bodů
1 reakce 175 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 431 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 310 zobrazení
...