0 bodů
241 zobrazení
v kategorii Ostatní
Jak věšíte ponožky? Dává de ne každou kolík? To je hrozná práce ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Stačí je přehodit přes šňůru. Určitě nemusíš dávat na každou kolík.


0 bodů
Akorát když je venku velký vítr tak je dávám na kolíky. líba
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Když už je věším, dávám celý pár na jeden kolíček



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 330 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 683 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 709 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 828 zobrazení
0 bodů
1 reakce 401 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 521 zobrazení
0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
0 bodů
1 reakce 305 zobrazení
0 bodů
1 reakce 692 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Zvířata Cvalda
0 bodů
4 odpovědí 538 zobrazení
...