0 bodů
270 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den , potrebuju se zeptat ohledně jawa 50 a karburatoru. Stala se mi takova nemilá věc ,že jsem asi špatně dal jehlu v šoupatku. Po nastartování, motorka zarachotila a když jsem rozebral znovu šoupatko jehla už tam nebyla . Ptám se tedy na to jestli stačí koupit novou jehlu nebo musim prvne vycistit karburator apod. a jestli to bude mít nejake následky díky.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

jestli si jí nenašel ani v hadici co de do filtru tak je ve válci a potažmo to mohlo skončit i ve vejfuku schod z válce vejfuk a podívej se
jinak hlava dolu válec dolu a hledat





Související témata

0 bodů
1 reakce 181 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
1 reakce 587 zobrazení
0 bodů
1 reakce 516 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Auto moto Vlachovec
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Auto moto Jenda
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 690 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 600 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 453 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 347 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Posel
...