0 bodů
516 zobrazení
v kategorii Auto moto
Když vyndám svíčku z dachla tak nehází jiskru. Přitom je nová

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
u dachla je toho víc proč to nehází jiskru zaměř se na kladívko jestli má správný odtrh a jestli spíná a rozpíná,pak může bejt v háji kondenzátor dále vysokonapětovej kabel či zapalovací cívka nebo je špatná fajfka

http://www.jawa-50.cz/clanek/navod-nastaveni-predstihu-pionyr-odtrh.html




Související témata

0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
23.10.2014 v kategorii Dům a byt arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 588 zobrazení
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Auto moto Jenda
0 bodů
1 reakce 271 zobrazení
26.10.2015 v kategorii Auto moto Jiří
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 690 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 600 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 453 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 347 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Posel
...