0 bodů
243 zobrazení
v kategorii Ostatní
Měl jsem úraz a od školy mám posudek o bolestném, ale doktor po mně teď ještě chce nějaký papír od mé zdravotní pojišťovny. Nechápu, proč to potřebuje, když posudek už má. Děkuji za vysvětlení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Zjavne ho zaujíma otázka "Kto to zaplatí?"




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 518 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 298 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Ostatní miluška
+1 bodů
2 odpovědí 980 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 399 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 623 zobrazení
28.11.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...