0 bodů
328 zobrazení
v kategorii Diskuze
Co dáte kamarádkám k vánocům? Chtěla bych jim dát něco tak do 150,-kč. Nepište  mi prosím, že kámoškám nic nedáváte, to mi nepomůže.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Nejlepší dárky jsou odjakživa ty, co se dají vypít nebo sníst. Ale jinak jim udělá určitě větší radost to, co jim vyrobíš sama.





Související témata

0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 972 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 488 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
17.12.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
6 odpovědí 3.2k zobrazení
14.3.2014 v kategorii Diskuze Zdeňka
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
+2 bodů
1 reakce 488 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Diskuze Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
...