0 bodů
487 zobrazení
v kategorii Diskuze
Blíží se Vánoce a rodina se mě ptá, co bych si přál. Mám rozpočet zhruba do tisícovky a vůbec mě nic nenapadá. Poradíte mi nějaký tip na hezký dárek do téhle ceny?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Zdraví, to je to nejcennější, ale nadá se koupit.
Vaše otázka je nedostatečná, když nevíme, kdo jste (muž, žena), kolik vám je roků a jaké máte zájmy. Je to důležité, protože jste-li pán v letech, růžová tanga vám asi radost neudělají a jste li mladá žena, dárkové balení Prostamolu nebude taky nic moc.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Přej si sněhuláka.



Související témata

0 bodů
1 reakce 328 zobrazení
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 971 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 580 zobrazení
...