0 bodů
461 zobrazení
v kategorii Mobily
Koupil jsem si selfie tyč a teď váhám, jestli ji vůbec využiju. Mám starší Nokii a všude na obalu i na webu je psáno jen o iOS a Androidu, nikde ani zmínka o jiných telefonech. Bude mi fungovat, nebo je to vyhozené?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 188 zobrazení
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
...