0 bodů
215 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry

Ahojky stáhnul jsem si mod (script hook V) vše je OK ale pak jsem si všimnul ze tam neni mapa proklikal jsem celou klávesnici ale nic jak ji mám zapnout je to ta malá vlevo dole a ještě chci si tam vložit mody přes (OpenIV) ok nainstaluji a spustím chce to po mě FOLDER no a to zadám ale píše to Error: don t have access to work with this folder, Run OpenIV with administrator rights.Předem děkuju za odpověd na tento dotaz.smiley

Email je: danielkorab@seznam.cz

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Ahoj , zkontroloval jsi nastavení - Settings -> Display -> Radar - jestli je "on" ?, a ohledně toho OpenIV - zkus to spustit jako admin nebo se podívej do vlastností ty aplikace.





Související témata

0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
13.12.2015 v kategorii Multimédia a hry Lucie Třísková
0 bodů
5 odpovědí 536 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 201 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Multimédia a hry Dominik
0 bodů
5 odpovědí 341 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Multimédia a hry Dominik
0 bodů
1 reakce 210 zobrazení
27.11.2014 v kategorii Multimédia a hry Juro Kovačovic Host (1 bodů)
0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
26.11.2014 v kategorii Multimédia a hry Rest
0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 193 zobrazení
19.8.2016 v kategorii Mobily Almor
...