0 bodů
517 zobrazení
v kategorii Škola, příklady

Po maturitě teď řeším, jakou cestou se vydat. Láká mě studovat dál na vysoké, ale zároveň přemýšlím, že bych rozjel vlastní podnikání. Jaké máte zkušenosti a co byste mi na mém místě poradili?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Určitě do školy!!! Podnikání může krachnout a vy zůstanete s maturitním vysvědčením, tedy s ničím. Vzdělání vám nikdo nevezme a je pro celý život. Podnikat můžete v průběhu života mnohokrát, ale vrátit se do školy? To je jen sen, který dokáže splnit jen pár jedinců. Ostatní jen říkají-Já jsem chtěl. :o Rozhodně hlasuji pro školu.



+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Umíš něco, co jsi schopen dobře ´prodat´ a živit se tím celý život? - pokud no, klidně jdi podnikat.
Pokud ale neumíš dobromady nic a i to jen tak napůl (typická situace po střední škole), rozhodně dále studuj.

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Lépe je být úspěšný podnikatel se střední školou, než nezaměstnaný vysokoškolák. Přesně jak píše >mowla<, zvaž své možnosti a pokud se na podnikání cítíš, jdi do toho.

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nejlepší řešení, udělat si VŠ, vše řádně promyslet , spočítat a můžeš začít podnikat.



Související témata

0 bodů
8 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 561 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 981 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 951 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 693 zobrazení
0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 707 zobrazení
...