0 bodů
506 zobrazení
v kategorii Auto moto
na diagnostice mi řekli že turbo nedosahuje provozního tlaku, myslíte že s tím mohu jezdit přes svátky? ted mi to nikdo neopraví až po svátkách ale nerad bych něco odrovnal úplně.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

můžeš jezdit nic se nestane jen to nepojede jak má a bude to víc papat
zkus kouknout jestli nemáš někde děravou hadici





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
1 reakce 379 zobrazení
30.6.2018 v kategorii Auto moto Stefan
0 bodů
2 odpovědí 551 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 729 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 777 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
...