0 bodů
700 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Vapuju už nějakou dobu náplň o síle 6 mg a dělám u toho různé triky, takže to vlastně ani nešlukuju do plic. Trochu mě ale začalo strašit, jestli mi z toho dlouhodobě nemůže vzniknout třeba rakovina jazyka. Máte s tím nějakou zkušenost?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nelze takto jednoznačně určit. I v elektronické cigaretě je celá řada škodlivých látek. A rakovinu jazyka může dostat i nekuřák





Související témata

0 bodů
10 odpovědí 1.1k zobrazení
...