0 bodů
249 zobrazení
v kategorii Zvířata

Proč se to říká? Někde se perou kohouti?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

V přesném smyslu slova jde o zápasy speciálně chovaných, cvičených a vybavených kohoutů.
V přeneseném pak třeba o ´hašteření´ mladíků druhu Homo sapiens sapiens...
:o



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Velmi starý druh zábavy. Více zde :
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kohout%C3%AD_z%C3%A1pasy



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 417 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Zvířata Lukáš Ulč
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Zvířata Julča K.
0 bodů
3 odpovědí 371 zobrazení
29.7.2014 v kategorii Zvířata Ruda Klain
0 bodů
3 odpovědí 378 zobrazení
0 bodů
1 reakce 945 zobrazení
5.6.2014 v kategorii Zvířata Jalovnice
0 bodů
1 reakce 272 zobrazení
0 bodů
1 reakce 338 zobrazení
0 bodů
1 reakce 787 zobrazení
27.6.2016 v kategorii Ostatní Hanzik
0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
2.1.2016 v kategorii Počítače, internet Hrubešová
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Zdraví, krása bohouš
...