0 bodů
404 zobrazení
v kategorii Auto moto
Zdravím, už dlouhou dobu mám zaschlé kapky na skle u všech bočních sklech, jdou vidět jen na světle a nejdou ničím vydrhnout, zkoušel jsem z venčí i zevnitř a nic....kapky stále drží, nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem, jak se jich zbavit? Děkuji :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 663 zobrazení
0 bodů
1 reakce 994 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 358 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 917 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 988 zobrazení
0 bodů
1 reakce 633 zobrazení
...