0 bodů
662 zobrazení
v kategorii Dům a byt
Co se doma topí (ústřední topení) tak mám strašně pořád sucho v krku a v noci kašlu. Jde nějak zvlhčit vzduch?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pořídit si zvlhčovač, nebo alespoň zavěsit na radiátory nádobku s vodou. Dobře poslouží i namořený ručník přes radiátory. Ten však musíš poměrně často měnit.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 797 zobrazení
28.8.2014 v kategorii Dům a byt Zahradílek
0 bodů
3 odpovědí 988 zobrazení
12.4.2014 v kategorii Dům a byt Olda 50
0 bodů
4 odpovědí 828 zobrazení
22.3.2014 v kategorii Dům a byt Václav Konečný
0 bodů
1 reakce 491 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 349 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 955 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
21.7.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
2 odpovědí 267 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 335 zobrazení
...