0 bodů
284 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
zdravím , ráda si dělám horké polévky a chci koupit nové nádobí. bude lepší keramika nebo sklo? Na horká jídla?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nedá se takto jednoznačně odpovědět. Obecně lze říct, že nádoba se silnější stěnou dokáže teplotu udržet déle, zvláště pokud ji předem nahřejeme.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 759 zobrazení
2.7.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 319 zobrazení
0 bodů
1 reakce 461 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 398 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 685 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
...