0 bodů
327 zobrazení
v kategorii Ostatní

Pokud nemáte myčku necháváte nádobí odkapat na odkapávači nebo jej rovnou utíráte?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Je to asi ostudné, nechávám nejen okapat, ale i docela uschnout, takže neutírám vůbec (giggle)



+2 bodů

Použiješ - li Jar , neutírejte oschne samo.

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

To se mi ulevilo. Jar samozřejmě používám :o

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Většinou nechám okapat.



Související témata

0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 398 zobrazení
0 bodů
1 reakce 226 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 780 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 504 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 443 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Hromotluk
+2 bodů
4 odpovědí 599 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 240 zobrazení
...