0 bodů
484 zobrazení
v kategorii Auto moto

Smí se u nás jezdit s autem co má volant na pravé straně? Myslím to tak jestli úřad přihlásí toto vozidlo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Pokud si dovezeš z Anglie už použité, tak ho nepřihlásíš, ale můžeš u nás jezdit na anglických značkách.



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano smí. Vozidlo musí být takto vyrobené.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 904 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
6.8.2014 v kategorii Auto moto Gábina Pr.
0 bodů
4 odpovědí 782 zobrazení
5.1.2016 v kategorii Auto moto Renáta45
0 bodů
3 odpovědí 923 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 669 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
...