0 bodů
208 zobrazení
v kategorii Diskuze
V práci máme teď hodně zakázek a já bych si rád přivydělal přesčasy. Slyšel jsem ale o nějakém ročním limitu 416 hodin. Můžu jich dobrovolně odpracovat víc, když s tím sám souhlasím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Za jistých podmínek lze.




Související témata

0 bodů
7 odpovědí 760 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 214 zobrazení
0 bodů
1 reakce 175 zobrazení
0 bodů
1 reakce 300 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 698 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 401 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Ostatní Vilém
0 bodů
9 odpovědí 1.2k zobrazení
15.9.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
1 reakce 145 zobrazení
0 bodů
1 reakce 380 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.5k zobrazení
...