0 bodů
437 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Mám doma papriku co loni neudělala ani jeden plod a už žije druhým rokem. Měří už 150 cm.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
U nás se papriky pěstují převážně jako jednoletí rostliny. V jejich domovině, Mexiku, jsou údajně některé i víceleté. Myslím, že více jak dva roky ti nepřežije.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
1 reakce 479 zobrazení
0 bodů
1 reakce 564 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
25.5.2014 v kategorii Zvířata Břéťa
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
před 17 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 466 zobrazení
0 bodů
1 reakce 654 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 608 zobrazení
...