0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Co mám dělat je mi 13 mám deprese kvůli klukovi ale on mě nechce nejradči bych si nějak ublížila.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

skoč si do sprchy a dej si ledovou sprchu to tě probere yes



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Zajdi za roh, dej si pár facek a potom běž dělat něco pořádného. Ono to přejde.


Související témata

0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Janková Alena
0 bodů
1 reakce 760 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 865 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 450 zobrazení
0 bodů
1 reakce 473 zobrazení
28.6.2014 v kategorii Společnost Aneta P.
0 bodů
3 odpovědí 433 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Společnost Vaněk
0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 576 zobrazení
...