0 bodů
761 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Ahoj všichni.  Trpím řadu let sociální fóbií. Nevíte jak se této nemoci zbavit ? Antidepresiva už nechci brát, napomáhají mi.  Co pomůže na sociální fóbii ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Jahůdka Registrovaný (87 bodů)
Doporučuji se přihlásit zde http://www.pcp.lf3.cuni.cz/pcpout/proklienty_neurozy_stacionare.htm na ten denní stacionář 2. Léčba je plně hrazena pojišťovnou a na sociální fóbii je to v současné době nejlepší lék. Naučí tě tam komunikovat, věřit si, no uvidíš že po léčbě skoro nebudeš vědět že něco takového máš. (y)




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Janková Alena
0 bodů
2 odpovědí 337 zobrazení
26.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Vilémka
0 bodů
2 odpovědí 415 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 680 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 545 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 748 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 841 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
28.1.2016 v kategorii Zdraví, krása Lucka
...