0 bodů
779 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Přišel mi domů lístek, že na poště leží doporučený dopis od soudu, ale byla jsem mimo a úložní lhůta mi mezitím uplynula. Hrozí mi teď něco a jak mám dál postupovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Zavolej na soud a pozadej si o prevzeti primo na soude, urcite ti vyhovi takze tam jen zajdes a vyzvednes ho to neni problem.

Problem je pokud ho nevyzvednes i tak se dopis povazuje za doruceny.

S pozdravem ellcupakabra



0 bodů
Nech to plavat oni napisou znova. Vysrala bych se na ně ver mi. Aja
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

No to je moudra rec, na vsechno se vysrat hlavne na soud vzdyt o nic nejde, ne pockat v nekterych pripadech jde o vsechno. wink

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 591 zobrazení
22.9.2015 v kategorii Právo a zákony julián
0 bodů
2 odpovědí 691 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
...