Včera jsem do sebe nešikovně narazil rohem tabletu přímo do levého boku pod žebra a docela mě to píchlo. Bolet to ale skoro přestalo, tak nevím, jestli si dělám zbytečné starosti, nebo jestli se slezina může poranit, i když mě teď nic moc nebolí. Děkuju za radu.