0 bodů
192 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Včera jsem do sebe nešikovně narazil rohem tabletu přímo do levého boku pod žebra a docela mě to píchlo. Bolet to ale skoro přestalo, tak nevím, jestli si dělám zbytečné starosti, nebo jestli se slezina může poranit, i když mě teď nic moc nebolí. Děkuju za radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Ne, neni to možné. Je to nesmysl




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 200 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 221 zobrazení
25.2.2016 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
2 odpovědí 386 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 200 zobrazení
...