0 bodů
227 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Vždycky když jsem nemocný, slezina mi prý zůstává normální. Přitom u jiných infekcí se zvětšuje. Čím to je, že zrovna u běžné rýmy a nachlazení k tomu nedochází? Děkuji za vysvětlení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Zkrátka to tak neni. Při bolestech v krku, taky nebolí paty.
Protože rýma a nachlazení je jen mírná infekce se kterou si naše tělo dokáže samo poradit. Slezina čistí krev a při rýmě pracuje jen tak jak má, není přetěžována a nemá tedy důvod k tomu, aby se zvětšovala.




Související témata

0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
0 bodů
1 reakce 168 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
...