0 bodů
292 zobrazení
v kategorii Mobily
Problém s mobilem Sony xperia E4 mobil je vypnutý a neustále mi hraje budík -_- co mám udělat v mobilu je zabudovaná "baterie" takže tam nemohu kouknout.. mobil mám v nabíječce jestly třeba není vybitý ale není.. mobil nereaguje a budík si hraje.. Prosím o pomoc díky ;)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
1 reakce 605 zobrazení
0 bodů
1 reakce 461 zobrazení
0 bodů
1 reakce 656 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
...