0 bodů
195 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den,

chci si založit vlastní eschop, ale neumím programovat. Slyšel jsem, že existují nějaké systémy které jsou zdarama a není nutné umět programovat. Má někdo nějaké zkušenosti s nějakým free ešopem?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 310 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 306 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 243 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 320 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 278 zobrazení
23.7.2015 v kategorii Společnost LÁDÍK
...