0 bodů
186 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Potrebujem vyskúšať program od apple, ale nemám k tomu potrebný počítač. Žiaľ program tohto typu pre windows nie je (diaľkové ovládanie)
Ďakujem

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před misa.kk Registrovaný (36 bodů)
Spustit macOS legálně ve VirtualBoxu na Windows je problematické, protože licence Applu povoluje běh systému jen na hardwaru Apple, takže klasický "hackintosh" ve virtuálu je v šedé až nelegální zóně a navíc bývá nestabilní. Pokud potřebuješ jen vyzkoušet jednu aplikaci pro vzdálené ovládání, je čistší cestou půjčit si fyzický Mac, využít cloudovou službu, která pronajímá vzdálený Mac (Mac v cloudu na hodiny), nebo zjistit, zda existuje webová či multiplatformní alternativa daného programu. Mnoho nástrojů pro vzdálené ovládání má dnes i Windows klienta nebo webové rozhraní, tak nejdřív ověř, jestli to vážně jde jen na macOS.




Související témata

0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 306 zobrazení
0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
20.1.2017 v kategorii Počítače, internet Jan Šichnárek
0 bodů
1 reakce 174 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 196 zobrazení
23.3.2016 v kategorii Počítače, internet Jan Kolár
0 bodů
4 odpovědí 660 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 164 zobrazení
7.1.2015 v kategorii Počítače, internet napisy@azet.sk
...