Spustit macOS legálně ve VirtualBoxu na Windows je problematické, protože licence Applu povoluje běh systému jen na hardwaru Apple, takže klasický "hackintosh" ve virtuálu je v šedé až nelegální zóně a navíc bývá nestabilní. Pokud potřebuješ jen vyzkoušet jednu aplikaci pro vzdálené ovládání, je čistší cestou půjčit si fyzický Mac, využít cloudovou službu, která pronajímá vzdálený Mac (Mac v cloudu na hodiny), nebo zjistit, zda existuje webová či multiplatformní alternativa daného programu. Mnoho nástrojů pro vzdálené ovládání má dnes i Windows klienta nebo webové rozhraní, tak nejdřív ověř, jestli to vážně jde jen na macOS.