0 bodů
190 zobrazení
v kategorii Diskuze
Používal antibiotik amosicilin ale mám astma muzu to pouzivat dal  i kdzy se mi hůř dycha

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Nemyslela jsi náhodou amoxicilin ? Jestli ano, tak pokud nejsi alergická na některou z látek, tak ano. To by měl ale určovat lékař.
Ne nejsem alergická hw se mi hůř dycha




Související témata

0 bodů
1 reakce 473 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 262 zobrazení
0 bodů
1 reakce 289 zobrazení
0 bodů
1 reakce 137 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 356 zobrazení
22.8.2019 v kategorii Právo a zákony Nikolcz2007
...