0 bodů
254 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Můžu už vysadit vše venku, nebo ještě je možné že v noci bude mrazík?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Meterologové už sice nepředpovídají, ale někde ještě může přijít. Myslím, že klidně můžeš vše vysadit. Záleží také na lokalitě, ale lokální mrazík může přijít na konci května. To by jsme se potom nedočkali.



+1 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Uz neprijdou, muzes klidne vysadit.



Související témata

0 bodů
1 reakce 304 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 329 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 866 zobrazení
14.9.2014 v kategorii Ostatní Jan Neckář Registrovaný (28 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 503 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 229 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 277 zobrazení
...