0 bodů
536 zobrazení
v kategorii Společnost

Mám starou fotku 5 let. Myslíte že ji můžu dát na občanku? Nebo je to zbytečné tam chodit a mám si rovnou zajít udělat nové.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Fotky ti zhotoví na většině míst přímo na úřadě.



0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Ano, jak uz pise Bred, dnes to uz delaji na urade, a jde to velice rychle, ber sebou hlavne hreben, zrcadlo tam maji.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 573 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.8k zobrazení
23.10.2014 v kategorii Počítače, internet inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
1 reakce 525 zobrazení
5.9.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 332 zobrazení
12.6.2018 v kategorii Právo a zákony anonym
0 bodů
3 odpovědí 683 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
0 bodů
1 reakce 850 zobrazení
...