0 bodů
549 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Ahoj pěstitelé, mohli byste mi někdo poradit? Nezasadila jsem rajčata na začátku března, jak by se mělo, má to ted ještě smysl nechat růst sazeničky, nebo už nestihnou vyrůst nebo je pak zničí moc velké teplo? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Klidně ještě vysej, teplo je nepoškodí, doženou to. Nebo si v půlce května kup u zahradníka už narostlé, silné sazenice.


0 bodů
Dobrý den,prosím o radu,měla jsem moc vytáhlé rajčata, a tak jsem je seřízla. Je to špatně. Děkuji


Související témata

0 bodů
1 reakce 800 zobrazení
0 bodů
1 reakce 687 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 639 zobrazení
7.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 918 zobrazení
7.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada anonym
0 bodů
2 odpovědí 276 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Herold
0 bodů
1 reakce 0 zobrazení
před 16 minutami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
...