0 bodů
219 zobrazení
v kategorii Společnost frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Ten Con. Wurst, neboli Vidensky parecek...
Trapny, nic jinyho nemam co dodat. Asi uz prisli o rozum ,

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

To je tvůj názor, každý to ale může vidět jinak. Proti odlišnému názoru lze odporovat, ale pokud hned odsoudíš a nebereš v úvahu druhé strany, tak to neni nejlepší řešení.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 356 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo frantaXX Registrovaný (298 bodů)
0 bodů
1 reakce 354 zobrazení
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
9.8.2016 v kategorii Mobily Gabby
0 bodů
5 odpovědí 414 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 344 zobrazení
21.11.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
6 odpovědí 515 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
...